Županijsko natjecanje u rukometu za djevojke i mladiće
Autor: Zoran Kovač, 8. 3. 2018.

Osvojenim prvim mjestom na gradskom natjecanju, muška i ženska ekipa naše škole stekla je pravo nastupa na županijskom natjecanju koje je održano 28.02.2018. godine u Koprivnici, u organizaciji Gimnazije „Fran Galović“.

Od ženskih ekipa, na natjecanju su nastupile samo dvije, naša „Gimnazija Križevci“ i „Gimnazijalac“ iz koprivničke gimnazije. S obzirom da zbog ozljeda neke naše glavne igračice nisu mogle nastupiti, djevojke su poražene te su tako osvojile 2. mjesto u županiji. No i to je hvale vrijedan uspjeh!

U sastavu naše ekipe nastupile su: Ema Skalički, Ena Ehrenberger, Karla Harča, Marija Selak, Ivona Vurnek, Antonija Tea Beroš, Leonarda Ljutić, Magdalena Drljačić, Lucija Mušlek, Lorena Nemčić, Karla Senko, Doroteja Mamek, Lucija Guzalić, Veronika Drljačić.

U muškoj konkurenciji nastupile su tri ekipe: naša „Gimnazija Križevci“, Gimnazija „Fran Galović“ iz Koprivnice te Strukovna škola iz Đurđevca.

Prvu utakmicu su naši dečki igrali protiv Gimnazije „Fran Galović“. Igra je bila potpuno izjednačena do samog kraja kada su koprivničanci ipak pobjedili sa par golova razlike.

Drugu utakmicu naši dečki su igrali protiv Strukovne škole Đurđevac i ostvarili laganu pobjedu sa 6 golova razlike te tako osvojili 2. mjesto u županiji.

U sastavu naše ekipe nastupili su: Karlo Bečirović, Mihael Mušlek, Maks Brčić, Robert Kostibol, Marko Arki, Tvrtko Palijan, Matija Majhen, Dominik Orak, Borna Antolić, Karlo Črnec, Joško Rešetar, Ivan Kozumplik, Petar Kos, Janko Rešetar.

Maja Dragić, mag. cin.