Drugi Otvoreni sat biologije i kemije
Autor: Zoran Kovač, 25. 10. 2018.

U četvrtak 25. listopada 2018. održan je ovomjesečni Otvoreni sat biologije i kemije u organizaciji biološke i kemijske skupine te profesorice biologije i kemije Gordane Pintarić-Kovač. Teme koje su učenici predstavili iz biologije bile su biljke bamija, georgina i  glog te ptica čvorak, a iz kemije kemijski elementi neon, olovo i volfram. Nakon saslušanih izlaganja uslijedio je kviz u kojem su okupljeni učenici pokazali znanje o naučenome, prvi put koristeći se digitalnim alatom Kahoot.

Izlagači su bili Ena Belani, Ana Filipan, Maša Gagro, Klaudije Mažar, Luka Meštrović, Marin Meštrović, Sara Sokač, Karla Šestan, Domagoj Tomičević, Petra Turković i Julia Vanjhard Trušćek. Program su vodili Ena Belani i Domagoj Tomičević. U završnom dijelu susreta na kvizu provedenom u digitalnom alatu Kahoot bilo je napeto i poredak je varirao nakon svakoga novog pitanja, ali na kraju su pobijedile Laura Vukelja i Sandra Sačarić. Čestitke ovomjesečnim pobjednicama!

Ana Filipan, 3. c