Naši rukometaši i rukometašice izborili nastup na županijskom natjecanju
Autor: Marina Vidović Krušić, 6. 3. 2019.

Dana 6.3.2019. održano je gradsko natjecanje iz rukometa za djevojke i mladiće srednjih škola grada Križevaca. Natjecanje se održalo u Školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole „Ljudevita Modeca“. Nastupili su učenici u kategoriji mladića i djevojaka Srednje škole „Ivan Seljanec“, Srednje gospodarske škole i Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog. Prvo mjesto osvojili su mladići i djevojke Gimnazije koji će predstavljati naš grad na županijskom natjecanju u Koprivnici 19. ožujka 2019.

Za pobjedničke ekipe djevojaka nastupile su: Ivona Vurnek, Leonarda Ljutić, Tena Vurnek, Valnea Medač, Karla Senko, Marija Bilješko, Veronika Drljačić, Marcela Gudić, Ena Ehrenberger, Ema Skalički, Doroteja Mamek, Karla Harča i Lucija Guzalić.  Za ekipu mladića nastupili su: Mihael Mušlek, Dominik Orak, Karlo Črnec, Dean Vujić, Karlo Bečirović, Matija Kurpez, Joško Rešetar, Borna Antolić, Ivan Kozumplik, Domagoj Petrinjak, Petar Kos, Florijan Šašek, Sebastijan Orak.

Čestitke našim sportašima i puno uspjeha na županijskom natjecanju!

Tekst i fotografije: Leonarda Ljutić, školska sportska novinarka