BIFIKEMA – završno kolo
Autor: Milan Đurić, 3. 1. 2022.

U petak, 3.12., održano je zadnje  kolo školskog natjecanja BIFIKEMA.

Pobjednici trećeg kola su "Sjekire bez talenta", ekipa u sastavu Marija Bilješko, Hrvoje Jembrek, Nino Jokić i Vinko Kamenarić. Oni su ujedno i ukupni pobjednici natjecanja. Svaki član pobjedničke ekipe nagrađen je KTC poklon bonom od 100kn.

Drugoplasirana ekipa "Ivan i cvjetno društvo", u čijem su sastavu Ivan Devčić, Jan Tepeš, Leon Pukec i Lucija Janeš, nagrađeni su kuponom za pizzu, što je ujedno bila nagrada i za trećeplasiranu ekipu "PMGA" u sastavu Patricia Antolković, Gabriela Antolković, Mihaela Šatvar, Antun Bračun.

Pobjednicima čestitamo i zahvaljujemo se ravnatelju na podršci, nastavnicima koji su  kreirali pitanja, a posebno svim učenicima koji su sudjelovali te time omogućili provedbu natjecanja, a oni su:

Leona Iva Buzina, Lucija Janeš, Ivan Devčić, Leon Pukec, Jan Tepeš, Klara Knežević, Paola Tukša, Saša Zenta, Iris Arki, Dora Bečirović, Franka Janeš, Martin Bračun, Luka Kašik, Hana Jelinić, Mario Stjepan Matoić, Gabriela Antolković, Patricia Antolković, Antun Bračun, Mihaela Šatvar, Luka Kašik, Marija Bilješko, Nino Jokić, Vinko Kamenarić, Hrvoje Jembrek, Julia Vanjhard Trušćek, Tea Tomičević, Elena Stella Buzina, Jurica Borčić, Petra Turković, Luka Ruklin, Nika Maha, Elena Đurinić, Patricia Nemčić, Ozana Zagorec, Ivana Masnec, Karla Antolić, Lucija Peremin, Mia Bašić, Maja Rakamarić, Elena Aragović, Jana Posarić, Sofija Krnjak.

Nadamo se ponovnom susretu s nekim starim i novim ekipama i iduće nastavne godine...