« Travanj 2024 »

Smotr@ Sveučilišta u Zagrebu u vritualnom okruženju 25. do 27. studenoga 2021
Autor: Milan Đurić, 7. 10. 2021.

Obavještavamo Vas da će se 26. Smotra Sveučilišta u Zagrebu zbog epidemiološke situacije i ove godine održavati u digitalnom obliku, i to od 25. do 27. studenoga 2021.

Budući studenti i svi zainteresirani program Smotre moći će pratiti putem podstranice „Smotr@”, koja se nalazi unutar postojeće mrežne stranice manifestacije https://smotra.unizg.hr. Smotra će se održati pod motom Klikni sfaksom!

Podstranica „Smotr@” ostati će aktivna i nakon službenoga završetka Smotre te ée i dalje biti središnje mjesto za informiranje budućih studenata o svim informacijama vezanima za upise i studiranje na Sveučilištu u Zagrebu. Na taj će način svi zainteresirani u svakom trenutku imati mogućnost pristupiti svim digitalnim sadržajima vezanima uz studiranje i upise na Sveučilištu u Zagrebu.

Program ovogodišnje Smotre izvoditi će se u hibridnom obliku, u kombinaciji objave digitalnih sadržaja na „digitalnim štandovima” fakulteta i akademija (promotivni videozapisi, letci, brošure i drugi materijal u PDF ili drugim formatima koji omogućuju preuzimanje i pregled prilagođen mobilnim uređajima) i predstavljanja sastavnica Sveučilišta u Zagrebu i njihovih studijskih programa po područjima, koji će, u skladu s protuepidemijskim mjerama, snimati i izravno prenositi online Televizija StudentDetaljan program Smotre bit će uskoro objavljen na mrežnim stranicama Smotre.

Sveučilište u Zagrebu i ove godine organizira Smotru kako bi se učenici završnih razreda srednjih škola, studenti i svi zainteresirani informirali o studijskim programima i upisnim uvjetima, studentskom životu, nastavku karijere i snalaženju na tržištu rada, te brojnim drugim pojedinostima koje su mladim ljudima važne prilikom odluke o upisu na fakultet.