Stigli rezultati svih natjecatelja "Klokana bez granica"
Autor: Željka Širola, 31. 5. 2013.

Čestitamo nagrađenim učenicima! smiley

Danas su stigli rezultati svih natjecatelja međunarodnog matematičkog natjecanja "Klokan bez granica".

U utorak, 4. lipnja 2013. uručit ćemo simbolične nagrade najboljim učenicima u njihovim kategorijama: Bruni Sačariću, Janku Niemčiću, Mihaelu Međanu i Antoniu Vodošeku. smiley

Nakon uručenja nagrada slijedilo je slikanje za uspomenu i naš dragi Godišnjak.

Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica" održano je ove godine po prvi puta u našoj školi, trećeg četvrtka u mjesecu ožujku, 21. 3. 2013., a sudjelovalo je četrdesetak natjecatelja. Natjecanje se u cijeloj RH održalo točno u isto vrijeme.  Natjecatelji su bili podijeljeni po kategorijama (ovisno o uzrastu). U 75 minuta trebalo je riješiti 24 zadatka ( po 8 zadataka s tri, četiri i pet bodova).

Samo natjecanje se odvijalo u Velikoj vijećnici grada Križevaca. Ovim putem se zahvaljujemo i pomoćnicima našeg gradonačelnika koji su nam osigurali adekvatan prostor.

Učenici su imali odličnu motivaciju, a ta je da odmjere snage među svojim vršnjacima i pokažu ostalima kako se snalaze u nestandardiziranim, logičkim matematičkim zadacima koji nisu zastupljeni u redovnoj nastavi matematike.

Još jednom čestitamo svim sudionicima i na godinu vam želimo još više uspjeha i sreće u postizanju odličnih rezultata kao i ove godine.