Ponude

Odabir ponuđača za organizaciju maturalnog putovanja u Češku od 16. do 29. lipnja 2017. po javnom pozivu - ponuda broj 1/2017.

Na zajedničkom roditeljskom sastanku 3.a, 3.b, 3.c i 3.d razreda održanom 6.2.2017. u 19 sati u prostorijama škole prisustvovao je 41 roditelj. Svoje ponude prezentirale su turističke agencije Marbistours iz Koprivnice, AlpeAdriatours iz Koprivnice i Taubek Tours iz Ivanca. Na tajnom glasovanju većinom glasova roditelja za organizaciju putovanja odabrana je agencija Marbistours iz Koprivnice.

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude pod rednim brojem 1/2017 za organizaciju maturalnog putovanja u Češku  održan je 30.1.2017. u 18:15 sati. Od pristiglih ponuda odabrane su tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima i to ponude (abecednim redom):

1. AlpeAdriatours iz Koprivnice,
2. Marbistours iz Koprivnice i
3. Taubek Tours iz Ivanca.

Roditeljski sastanak na kojem će se odabrati ponuditelj za organizaciju putovanja održat će se 6.2.2017. (ponedjeljak) u 19:00 sati u prostorijama škole.

Učenici 3. razreda planiraju maturalno putovanje u Češku. Na poveznici se nalazi Javni poziv ponuditeljima u pdf formatu.

GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI
Milislava Demerca 8, Križevci

KLASA: 602-03/17-01/5
URBROJ:2137-54-17-1
Križevci, 17. siječnja 2017.

Temeljem članka 14. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN, br. 67/14, 81/15),  a u svezi s javnim pozivom za višednevnu  ekskurziju Češku (Beč, Prag, Bratislava, Dresden, Budimpešta, Plzen) za učenike trećih  razrednih odjela, br. javnog poziva 1/2016., zbog utvrđenih propusta  Povjerenstvo je donijelo odluku o poništenju javnog poziva.

Ravnatelj
Zoran Kovač, prof.

Odluka o imenovanju povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude ekskurzije učenika 3.-ih razreda šk.g. 2016./2017. - poveznica na dokument u pdf formatu

Odabir ponuđača za organizaciju maturalnog putovanja u Španjolsku od 11. do 19. lipnja 2016. po javnom pozivu - ponuda broj 3

Na zajedničkom roditeljskom sastanku 3.a, 3.b, 3.c i 3d. razreda održanom 13.1.2016. u 19 sati u prostorijama škole prisustvovao je 41 roditelj. Svoje ponude prezentirale su turističke agencije abecednim redom: Blagec turist d.o.o. iz Križevaca, Galileo Travel d.o.o. iz Varaždina i Taubek Tours d.o.o. iz Ivanca. Na tajnom glasovanju većinom glasova roditelja za organizaciju putovanja odabrana je agencija Blagec turist d.o.o. iz Križevaca.

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude pod rednim brojem 3 za organizaciju maturalnog putovanja u Španjolsku održan je 29.12.2015. u 12:00 sati. Od pristiglih ponuda odabrane su tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima i to ponude:

1. Galileo Travel d.o.o. iz Varaždina,
2. Taubek Tours d.o.o. iz Ivanca i
3. Blagec turist d.o.o. iz Križevaca.

Roditeljski sastanak na kojem će se odabrati ponuditelj za organizaciju putovanja održati će se 13.1.2016. u 19:00 sati u prostorijama škole.

Javni poziv za organizaciju maturalnog putovanja u Španjolsku

Učenici 3. razreda planiraju maturalno putovanje u Španjolsku. Objavljujemo javni poziv ponuditeljima za organizaciju maturalnog putovanja.

Na ovim poveznicama nalaze se Javni poziv za organizaciju maturalnog putavanja u Španjolsku i plan puta.

Napominjemo da ponuda mora biti sukladna priloženom planu puta.

Objava rezultata odabira ponude br. 2

Povjerenstva za odabir turističke agencije za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave u Veronu sastalo se 7.4.2015. u 19:00 sati i razmotrilo četiri pristigle ponude. Tajnim glasovanjem povjerenstvo se odlučilo prihvatiti ponudu turističke agencije Blagec turist iz Križevaca. Cijena ekskurzije prema ponudi iznosi 788,00 kn po učeniku.

Javni poziv za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave - ekskurzije u Veronu

Ponude u javnom pozivu moraju biti sukladne planu puta:

Plan puta dvodnevne ekskurzije u Veronu

Objava rezultata odabira ponude br. 1

Povjerenstva za odabir turističke agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije) u Španjolsku sastalo se 4.2.2015. u 19:00 sati i razmotrilo dvanaest pristiglih ponuda. Tajnim glasovanjem povjerenstvo se odlučilo prihvatiti ponudu turističke agencije Blagec turist iz Križevaca. Cijena ekskurzije prema ponudi iznosi 3.200,00 kn po učeniku.

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (maturalne ekskurzije)  u Španjolsku u lipnju 2015.

Ponude u javnom pozivu moraju biti sukladne planu puta:

Plan puta maturalnog putovanja u Španjolsku u lipnju 2015.

Mobilna aplikacija za vježbanje zadataka NCVVO
Hrvatski na maturi Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje

« Lipanj 2017 »