Mobilna aplikacija za vježbanje zadataka NCVVO
Hrvatski na maturi Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Jezični savjetnik Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski u školi novi portal Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Bolje je hrvatski- Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski na državnoj maturi - mobilna aplikacija
Nikola Tesla- Nacionalni portal za učenje na daljinu
eLektire- besplatne knjige za učenike i nastavnike
Engleski jezik online - učite uz pomoć British Councila
freeCodeCamp - naučite kodirati
Besplatni online tečajevi na Harvardu
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Učenici naše Gimnazije i ove su školske godine, unatoč svim izazovima korona-vremena i online nastave, a pod vodstvom svojih mentora ostvarili izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima iz brojnih predmeta, a najbolji su pozvani i na državna natjecanja.
Čestitke učenicima i mentorima! 😊
Popis nagrađenih pogledajte u nastavku.
HRVATSKI JEZIK:
Mihaela Šatvar, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, pozvana na državno natjecanje, mentorica Martina Jurišić
Valnea Medač, 3. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Sanja Jelenak
Helena Horvat (prošlogodišnja maturantica), 3. mjesto na državnom natjecanju (održano naknadno, ove školske godine, odgođeno zbog epidemije), mentorica Sanja Jelenak
HRVATSKI JEZIK – LIDRANO:
Mihaela Šatvar i Viktorija Skrba, 2. razred, radovi su prošli na županijsko natjecanje, mentorica Martina Jurišić
ENGLESKI JEZIK:
Nika Prelec, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Nikolina Goričan
Gabriel Bogdan, 2. razred, 6. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak
Mateo Piskač, 4. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak
Luca Ivan Horvat, 4. razred, 10. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak
Leona Ostojić, 4. razred, 12. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak
LATINSKI JEZIK:
Mihaela Šatvar, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, pozvana na državno natjecanje, mentor Tvrtko Milunović
LOGIKA:
Marija Bilješko, 3. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Alenka Harča
Kristijan Cvrtila, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Alenka Harča
GEOGRAFIJA:
David Lučki, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Jasminka Čavlović
Lovro Bošnjak (prošlogodišnji maturant), 7. mjesto na državnom natjecanju, (održano naknadno, ove školske godine, odgođeno zbog epidemije), mentorica Jasminka Čavlović
MATEMATIKA:
Leon Pukec, 1. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek
Paola Tukša, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek
Gabriela Antolković, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek
Marija Bilješko, 3. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek
Dorian Kešer, 4. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Vesna Tomičević
FIZIKA:
Paola Tukša, 1. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Ernest Jurišić
Marija Bilješko, 3. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković
Mateo Piskač, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković
Marko Udvari, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković
KEMIJA:
Dora Bečirović, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Ivan Devčić i Dunja Kudeljnjak, 1. razred, 6. mjesto (dijeljeno) na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Mihaela Šatvar, 2. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Luka Pisačić, 2. razred, 6. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Patricia Antolković, 2. razred, 8. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
BIOLOGIJA:
Klara Knežević, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Lucija Janeš, 1. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Klara Grahovar, 1. razred, 7. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Anita Sokač
Patricia Antolković, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Julija Vanjhard Trušćek, 3. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač
Valnea Medač, 3. razred, 8. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Anita Sokač