preskoči na sadržaj

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci

Login

Poštovani roditelji i učenici u ponedjeljak i utorak 21. i 22. ožujka nastava će biti online.

Ravnatelj:

Dr. sc. Ivan Peklić

Učenje i matura


Mobilna aplikacija za vježbanje zadataka NCVVO
Hrvatski na maturi Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Jezični savjetnik Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski u školi novi portal Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Bolje je hrvatski- Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski na državnoj maturi - mobilna aplikacija
Nikola Tesla- Nacionalni portal za učenje na daljinu
eLektire- besplatne knjige za učenike i nastavnike
Engleski jezik online - učite uz pomoć British Councila
freeCodeCamp - naučite kodirati
Besplatni online tečajevi na Harvardu

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 3. 2014.

Ukupno: 468517
Ovaj mjesec: 497
Ovaj tjedan: 326
Danas: 1
Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
DRŽAVNA NATJECANJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.
Autor: Milan Đurić, 17. 5. 2022.


1.SPORTSKI PLES , Poreč 5. i 6. ožujka 2022.

Sudjelovale su učenice u kategoriji urbani plesovi te osvojile 4 mjesto.

  • Ivana Sokač , Ella Lučki , Leona Iva Buzina , Saša Zenta i Nikolina Škrlec.

 

2. ODBOJKA , Poreč 10.- 12.5.2022

Sudjelovali su učenici te osvojili ukupno deveto mjesto. (Jedna pobijeda i jedan poraz).

  • Lovro Dijačić, Juraj Brkić, Fabijan Šašek, Florijan Šašek, Roko Bolčić, Mate- Franjo Selak, Dorijan Crnčić, Josip Rabadžija, Luka Sokač, Marin Celovec, Mario- Stjepan Matoić i Martin Zrno.

 

3. ATLETIKA , Pula 13.- 14.5.2022

Ekipno su osvojili 14.mjesto.

  1. Hrvoje Kašik 3c - 1 mjesto na 100 m
  2. Florijan Šašek 4a- 8 mjesto u skoku u dalj
  3. Luka Vuk 3a- 18 mjesto na 800m
  4. Niko Gagro 2b - 16 mjesto na 1500 m
  5. Edgar Mjeda 3b- 19 mjesto na 400 m
  6. Gabrijel Bogdan 3a - 21 mjesto skok u vis
  7. Josip Rabadžija 4a - 21 mjesto kugla
  8. Štafeta 100,200,300,400 ( Bogdan, Šašek, Kašik, Antolić) - 4 mjesto

 

Voditeljica: Marijana Marinić,prof.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju