« Svibanj 2024 »

Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
Autor: Zoran Kovač, 1. 4. 2014.

Dragi učenici,

pozvani ste na Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta u Zagrebu. Poziv prenosimo u cjelosti.

Poštovani  ravnatelji, dragi maturanti,

Ovim putem želimo Vas pozvati na Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu koji će  biti održan u subotu, 5.travnja 2014. god.

Program počinje u 10,00 sati. Predviđen je obilazak Katedre za biologiju, Katedre za medicinsku kemiju i biokemiju, Katedre za histologiju i embriologiju, Katedre za fiziologiju i imunologiju, Katedre za neuroznanost, Katedre za anatomiju, Katedre za patologiju i prostora dekanata poput Središnje medicinske knjižnice u kojoj će ujedno biti i organizirana pokazna vježba Studentske ekipe za prvu pomoć, te ostalih fakultetskih prostora. Svaka katedra pripremila je nekoliko pokaznih vježbi kojima će pokušati zainteresiranim posjetiteljima približiti područje svog interesa. U 12,00 sati planira se predavanje dekana, akademika Davora Miličića u dvorani Miroslav Čačković koje će, nakon uvoda i pozdrava, biti otvorenog tipa i na kojem će posjetitelji moći saznati sve vezano uz studij, upise i ostale informacije koje će ih zanimati. Nakon predavanja predviđa se još jedna serija obilazaka dekanata do 15 sati.

Ujedno ponavljamo molbu da, ukoliko planirate organizirati grupni dolazak svojim maturanata, to najavite na e-mail adresu max.mrak @yahoo.com, kako bismo mogli što efikasnije i korisnije organizirati Vaše i svoje vrijeme na Danu.

Radujemo se Vašem dolasku, a još više novim generacijama studenata za koje se nadamo da će  sudjelovanjem na Danu otvorenih vrata Medicinskog fakulteta  moći s većom sigurnošću izabrati zvanje doktora medicine kao svoj životni poziv.

S poštovanjem,

Maksimilijan Mrak